Tento listing se mi nezobrazí ani v IE ani v FF. Vždy hlásí : This cache listing has not been reviewed yet. If you are the owner of this listing you can log in to view this page.
Je jedno, jestli použiji: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?Submit6=Find&wp=GC1KCF2 ,
nebo z notifikačního mailu: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=313caf76-af35-451a-a3b8-068fa110c963 .
Ctrl-F5 jsem zkoušela mnohokrát.
tak to nezkousej
Vazeni kolegove, kaceri, jak zde jiz bylo naznaceno nize, tato kes jeste nemela spatrit svetlo sveta. Bohuzel selhani lidskeho faktoru, tedy moji chybe, nepomohla ani velice rychla publikace teto kesky reviewerem. Moc se omlovam vsem, kteri v tomto mrazu vyrazili za FTF. Jiste je, ze na jare ji zde (nebo nekde zde) muzete cekat v plne parade. Jeste jednou se Vam vsem omlouvam a preji Vam spoustu krasnych zazitku pri hledani "povedenych" kesek.
Pokud to chapu dobre, autor kesku tedy predal do fronty (odeslal jeji formular v aktivni podobe) pred dokoncenim, ktere bude az za dele. V tom pripade bude tedy listing zatim Retractem odpublikovan, nova publikace az ve finalni verzi :))
TrainTour, reviewer pro CZ, SK a okoli
takze misto hromadneho FTF to bylo hromadne DNF…
poradne jsme promrzli a proklinali ownera!!!
kdybys chtela vsechny logy, tak rekni… sttihnul jsem to mit ve watchlistu
Dobre Vam tak! :D:D:D
Kdyz to piplo, tak jsem mrknul na listing, ktery byl evidentne nedodelany a nechal Hondu pod snehovou perinou. Jsem rad, ze jsem o nic neprisel.
Ale jo, prisel…
o prima minievent…
Dík za info, jen mne to zaujalo. Nebyl sám, ještě jedna keš byla publikovaná předčasně, stihli jsme ji dokonce i vyluštit :). Ta se zobrazuje jako disabled. Nevěděli jsme, že publikaci lze odvolat, s tím jsme se myslím setkali poprvé. Dík za poučení.