V sobotu jsem se mimo domov díval přes wap na novou kešku, od které mi přišla notifikace, a při přepisování waypointu jsem udělal překlep :o
No a čistě náhodou se mi zobrazila tahle zajímavost [cache]GC1M2XV[/cache], se kterou jsem se chtěl s Vámi podělit.
Prohlédl jsem si profil autorky a její keše a připadá mi to takové… jak to říct - milé ![]()
Takže kdo bude mít cestu kolem, stavte se! ![]()