Narazil jsem na to dneska náhodou, ale je to fakt kuriozní založení keše
[cache]GC1NRGJ[/cache]
A ten obsah (nebo co to vlastne melo byt) bude po roce jiz zcela Archivni, zarucene. Pokud to tedy nebyl krabicak, ten je archivni jiz pri vyrobe ![]()
Kazdopadne autori asi zapomneli, jeste, ze maji "dite"
Takhle ho nekde rok nechat, to je lepsi BabyBox. Jinak at se jim dari. Na druhou stranu alespon netradicni zazitek s puvodne dobrym napadem. Hodne stesti a spoustu navstev preju. Mam to bohuzel 277km, takze hned se tam nedostanu. Treba nekdy v budoucnu.