Asi mi to hlava nebere: moderátor AJFA zruší vlákno, kde se diskutuje. To je jak když si někdo založil hospodu, ale chodili mu tam lidi. :-)))
Prosím uživatele AJFA, ať mi tento cenzorský zásah vysvětlí. Děkuji.
Asi mi to hlava nebere: moderátor AJFA zruší vlákno, kde se diskutuje. To je jak když si někdo založil hospodu, ale chodili mu tam lidi. :-)))
Prosím uživatele AJFA, ať mi tento cenzorský zásah vysvětlí. Děkuji.