Marku & comp. těší mě, že jste se do toho zase s vervou pustili. Tak ať to odsejpá a baví. Gratuluji.![]()
Gratulujeme a prejeme spoustu dalsich peknych zazitku pri lovu i zakladani novych kesek.
[color=blue]Gratulujeme ke kulatinám…
Vidím Marku, že z toho gauče už budu muset rychle vstát…;)[/color]
A ještě jedna gratulace letí ze Zlína!:pB)