GCS Team už jezdí třídu 500cc

Marku & comp. těší mě, že jste se do toho zase s vervou pustili. Tak ať to odsejpá a baví. Gratuluji.:smiley:

Gratulujeme a prejeme spoustu dalsich peknych zazitku pri lovu i zakladani novych kesek.

[color=blue]Gratulujeme ke kulatinám…

Vidím Marku, že z toho gauče už budu muset rychle vstát…;)[/color]

A ještě jedna gratulace letí ze Zlína!:pB)