GCW54N Pocernicky Everest mimo provoz

Tak nám ho zamkli, odemkli a zase zamkli. Místo s uložením keše mělo být zpřístupněno, ale to moc dlouho nevydrželo. Zkusím vyšpionit, jak to s tím místem a jeho znepřístupňováním veřejnosti vlastně je.

Držím palce, už déle se tam chystám. :wink: