Už loni v září jsem se v rámci racionalizace sve ownerské činnosti rozhodl nabídnout tuto cache k adopci.
(Patří k těm, které jsou trochu dál od středu mé GC působnosti… který už navíc není tak úplně středem, protože jsem se přesunul asi o 200km jinam a do svého ownerského revíru teď jen občas dojíždím).
Zmínka v listingu nezabrala, zkusím tedy ještě tady.
Cache je v nejlepších letech (bude mít dva roky), atraktivní, v zajímavé lokalitě, bezproblémová - úkryt je v podstatě nezničitelný a stranou od cesty, cache ještě nikdy nebyla vymudlena… Milá a vděčná, desítky děkovných logů! :))
Chcete ji?
![]()
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=dbde8f61-e18b-4d9b-a52f-c7cff8ab1c2e