[cache]GCXMDE[/cache] Prosecska magneticka / Prosec magnetic patrně zmizela, dočasně disabluji.
Pokud je opravdu fuč, obnovím ji jinde, rozhodně dál od zbořeniště.
[cache]GCXMDE[/cache] Prosecska magneticka / Prosec magnetic patrně zmizela, dočasně disabluji.
Pokud je opravdu fuč, obnovím ji jinde, rozhodně dál od zbořeniště.
Jejda, jejda, jejda :o Teď na to koukám, že už chata není
Měli jsme tam maturitní večírek
a myslím že na něj vzpomíná řada spolužaček do dnes B)
Včera jsem obnovil keš dále od trosek chaty a od rozhledny.
S tím zmizením je to záhada, podle logů do ní byly vloženy 2 TB, kde vlastník jednoho z nich urgoval posunutí, a keš následně do odpoledne zmizela, Po 2 letech bezproblémového provozu je mi to divné ![]()