GCXWAZ U Obrázku - ukradena

Na dnešní procházce s mými kluky jsem jako obvykle mrkla do úkrytu, jestli je všechno v porádku. Nebylo! Bohužel, pusto a prázdno, keška je ukradena! Nevím, jestli se mi podarí ji do Vánoc obnovit. Porídit novou krabicku je ten nejmenší problém, ale najít v hojne navštevovaném míste vhodný a dustojný úkryt chvilku potrvá.
Oli

To už je znovu ukradená? Teda ti mudlové jsou ale svině zlodějský :@