Bohužel, oblíbený poklad plný zvířátek je opět fuč!:o Budu se snažit v dohledné době najít další vhodné místo. Ale v městském lesoparku hojně navštěvovaném mudly a mudlopsy to není snadné. Tak uvidíme.
Oli
Zdravim
Tu jsem odlovil v červnu.Jak to napsat?No,byl to pěkný macek:DDržím palce,aby se vám podařilo keš co nejdříve obnovit.To si naše nejstarší ZOO a taky mě osobně ze všech nejbližších,určitě zaslouží.Komu ted asi dělá radost?
Myškin
K 24.říjnu je keška ZOO obnovena ne stávajících souřadnicích a těší se na vás.
Ať vydrží hodně dlouho. Máme ji odlovenou, moc se nám líbila.