Gebocatching

Nevíte, co znamená pojem z nadpisu? Nevadí, v jednom z obchodů s počítačovou technikou vám jistě rádi pomůžou s porozuměním, nabízejí totiž modul evolve iTraxx, který má úžasnou vlastnost: Novinkou je přímá podpora Gebocatchingu
pro zájemce odkaz na tu srandu: http://www.alza.cz/gps-evolve-itraxx-navigace-pres-bluetooth-32-kanalu-mt3-napajeni-solarni-230v-auto-adapter-d76392.htm

No podle recenze to zase umi geochaching :smiley:

No, asi ty texty psal někdo, kdo nevěděl, jak se geocaching jmenuje doopravdy.

Google to slovo najde jen v popisu toho konkrétního zboží.

A nemůže gebocatching znamenat to, že s přístrojem jednou někde zGEBnete?:smiley:

To slovo je vlastně správně, jen v něm přebývají dvě písmenka. Numira zřejmě narazil na základ nějaké budoucí mysterky :wink:

správně má být "čachrování" :slight_smile:

Geošašing znám, zrovna onehdá jsem kdesi hodinku šaškoval kolem jedné krabky;)

A já zas Geohašing..:smiley:

Za mých mladých let trampování bylo GEBO taková ta malá zelená brašnička od plynový masky, co se nosila přes usárnu. Tedy předpokládám, že ten modul podporuje hon za brašničkou.

A neni to treba hon na GEBYho? :slight_smile:

EDIT: Hm zapomnel jsem ze tuhle prezdivku ma HaLuMa asi jen na nyxu…

Gebocaching je hledání pokladů ukrytých v trubkách :smiley: http://www.gebo.de/Produkte/produkte.html

už to začíná dávat smysl - Gebo-messing-programm (v tabulce uprostřed dole) je zřejmě kampaň mající za cíl zavšivení Prahy, případně celé ČR krabičkami/plastovými trubkami/Gebem…

B)

jedině soja

no samo sebou je to příprava na nějakou mysterku.

No dřív ji používal i jinde… to byly doby, co Lukáši B)