Gratuluji sve polovicce z MyKes teamu…je to tak…je to polovicka a neni zas tak odtrzena
Je to skutecna 4stovka…tak at te to tak bavi jako pred tim a nachazej spoustu kamaradu a peknych mist jako do ted. Tesim se az pujdeme zas na dalsi stovku… ![]()
tak ja teda taky jako gratuluju, kdyz uz mi to tady Mykes diktuje do pera a prejeme s Phaliskem spoustu dalsich uspechu a nalezu a coze jeste Miso? Jo a taky prej spoustu zalozenych kesi a hezke pocasi a tak! Dobyry miso? Jo tak prej teda jeste spoustu lasky zdravi a taaak, mno prece to znas ne Ali, teda Eli ![]()