Po upornom ataku na prazske cache dosiahol Geo.Benedikt@CZ 700-nalez. Nech Ta to bavi i nadalej [:)]
Kdyby jen 700 - s logováním ještě neskončil! :) A jak jsem se těšil, že mu dnes pošlu poťouchlou zprávu, že by měl přidat, jestli nechce, abych mu utekl. :) Asi také patřím do skupiny geošílenců, ale na takovou téměř čtyřiadvacetihodinovku nemám. Gratuluji!
Čo to ten kokot zase vyváděl ? [:|] No tak teda blahoželám.
Blahopřejeme Pavlovi i Margitce (tu téměř vždy gratulanti neprávem opomíjejí) k další metě.
Blahopřejeme k zařazení mezi šílené geokombajnisty. A docela by mne zajímalo, kdo z vás dvou je ten větší šílenec.
Gratuluji k pěkné cifře. Byl jsem teď na pár pražských cachích a všude jsem viděl čerstvé stopy po G.B. Těch 53 kousků musel být pořádný nářez… [:O]
Děkujeme za gratulace!
Puchýře po Praze už trochu splaskly a taky jsem se konečně decentně vyspal, tak můžu reagovat i konkrétněji.
To Saman: Jsem rád, že jsem si sedmistovku naplánoval zrovna na Prague Tribute, ideální skvost na oslavu.
To MarekL: Můžeš hádat, kdo mě k této mé "24 le Prag" donutil.
To Miták: Woe, jedeme z kopce, už jsi jenom kousek.
To JaKr: Když jsem si dělal nick, tak jsem netušil jak to Marge chytne a že se stane geocaching naším společným hobby. Po několika nálezech ale je již problém jak ten nick řešit. Jsem rád, že to není jen o nicku a že nás znáte jako dvojici. Koneckonců, pro naprosto stejný případ, kdy původní jiný význam nicku nyní bez pozastavení asociuje dvojici, nemusíme chodit daleko, že?
To Vodnik60: Předpokládám, že já sám mám jistě v konkurenci nespočet podobných šílenců. Ale Marge bych asi s klidným svědomím do soutěže maniakalního huntu v ženské kategorii vyslal.
To Kimiti: Stop jsem v Praze zanechal opravdu dost. Přiznám se, že tu padesátku za 24 hodin jsem očekával, ale těch z mapy dodatečně odměřených 48,5km pěšky předčilo moje předpoklady 3x.
Ještě jednou díky všem! A hlavně, ....máme je!!! [:P]
Gratuluju, jedeš jak pila[Y]
No Bene & Marge, to je fakt síla... [:O]
Člověk vytáhne paty pryč, koukne se na fóra a nestačí se divit. A to už jsem si myslel, že i při svém hlemýždím tempu poslední doby vás v budoucnosti dohoním, páč jste se nějak zasekli [;)]
Takže velká gratulace a hlavně... nemám vás (a ještě dlouho to tak očividně zůstane [;)]) [Y][^]
No to je ale prijemna zpravicka... pri svem skolnim vytizeni jsem dnes nahodne zabrousila na gc.cz a musim gratulovat ;-) Tak ale do 1000 je to uz jen kousek!!
Díky, díky, díky!!!
To Wav - chlape, když vidím tebe a kdy jsi začal, tak to je řezání. Už teď můžu re-gratulovat k pětikilu [H]
To Abakus - obávám se, že se zanedlouho z těch našich rychlých startů a krátkých doletů unavíme, a pak nás ten tvůj pevný buldočí stabilní postup pozvolna předejde. [<:o)]
To Selmice - Ahoj Kočeno, a co vy? Mám vás v profilu mezi kontrolovanými posádkami a pozoruji určitou stagnaci. Abysme nemuseli s Mitákem přijet na neohlášenou kontrolu! [:P]
Trochu opozdene ale o to vetsi gratulaci posilame od Slajzu a Tucku.
I my se pridavame ke gratulantum. Dosahli jste na moc peknou metu. Jen tak dal. [<:o)]
No tak uz jsem se zase rozjeli… neni kazdy mesic posviceni. Neohlasene kontroly nabirame na vidle… to bych neradila… hlavne ne s Mitakem… [6]
Aspoň opožděně se připojujeme taky, ať to frčí pořád dál a dál a dál...
Jinak v tom Vyškově jsme taky nepochopitelně hledali u potoka pod dohledem té rodinky z domku (to jsou náhody?).