Geobatůžek

Když bude úplně nejhůř, dojde na ty náhradní logbooky ... [:)] 

[quote] George_CZ: zajímavé, fakt zajímavé ... nikdo neuvedl jednu, řekl bych dosti důležitou položku geobatůžku  ...  že by nikdo nikdy při lovu nemusel tam, kam chodí i císař pán ??  [/quote] Tady se jednoznačně ukazují výhody Skrýšotlače před paperless cachingem [H]!!!

[quote] PaBa: Tady se jednoznačně ukazují výhody Skrýšotlače před paperless cachingem [H]!!! [/quote]

Takového znesvěcení by snad ani nikdo nemohl být schopen[:O] 

znesveceni PDA pri paperless geocachingu? Ono to neni snad dost dobre mozne z jinych duvodu.[:P]

[quote] veverka396: Ale vždyť to je pořád o tom druhém kačerovi [H]

[/quote]

Je to seznamovací inzerát, není to seznamovací inzerát ......  :-)

Ještě mě napadlo - nosíte někdo v geobatůžku píšťalku ?

Zatím tady pořát řešíte co dovnitř, ale jaké máte vlastně Geobatůžky? Velikost, počet kapes, rozdělený vnitřního prostoru, posltrování zad … Pochvalte se, udělejte někomu reklamu, poraďte. [;)]

To George_CZ:   ano, píšťalku v geobatohu nosíme - v nouzovém balíčku - pískot je slyšet lépe a dále než hlas, navíc když selžou hlasivky, tak jste ... [;)]

To Grako: Nejprve jsme měli jako gaobatoh takovou tu černo-zelenou tašku od piva Heineken - logo piva nahrazeno logem GC [:)]. Potom ale přestala stačit (klasický geoproblém) a tak jsem koupil batoh Trek Sport Eiger NG (33 litrů). Zatím spokojenost [H].

Choze

 

My, momentálně, používáme brašnu od Tatranek. (Koupili jsme ji se 40 tatrankami) Je to vlastně takovej chlebník (kdo ještě pamatuje pochoďáky [;)]) Zatím nám stačí, i když je tam občas dost bordel. Nosíme tam jen věci na výměnu, náhradní logbooky a tužky, krabičky ne. Dále podle situace přidáme čelovku, PMRka…

Nosím ji s sebou neustále. Ještě laserové ukazovátko a minci do nákupního košíku. :wink:

Ale teď vážně: Mám ji s sebou stále. Už se mi hodila v jedné hluboké díře…

Nemohu, než parafrázovat:
"Kohn, oni jsou úžasnej obchodní příručí! Todle všechno jim prodal, když chtěl jenom GPSku?"
"Co jich nemaj, Roubíček. Původně přišel jen pro dámské vložky."
"Jakže???"
"Tak jsem jim poradil, že když teď tejden nemůžou … no vědí co … tak ať zkusí ten geocaching"

Já jsem si místo batohu pořídil vestu. Lépe sedí a kapes má taky dost. http://www.army-shop.cz/index.php?action=item&id=672&prevaction=category&previd=78&prevstart=0

Poslední batoh, co jsem koupil, tak ji má zabudovanou ve sponě prsního popruhu.

Ale v tom malém batůžku, co nosím normálně, tak tam ji nemám.

Hannah 30l.
Aj píčťalka,aj plienky,aj tak všetko čo treba.

to je všechno krásné moje výbava se více méně schoduje s ostatními jen já bez batůžku nevyrážím nikam tak že věcí na GC nosím pořád u sebe :smiley: jen jste všichni zapomněly na pár nejdůležitějších věcí. mít sebou mozek a dobrou náladu :slight_smile:

No, Mitak tam ještě zapomněl dodat: Náhradní oblečení, stan, falešné průkazy, autonálepky s nápisem (např. Lesy ČR nebo policie), dále majáček, jak to mají hasiči… a ještě třeba nějakou osobní zbraň (ale to jen v tom nejhorším) :p:D:D:D:D

ve meste se jako maskovani hodi oranzova vesta, metarske nacini a popelnice na koleckach, do ktere se hodi vse vyse citovane (snad krome krome tech priblizovadel). Ale kolobrnda by se vesla!

na to mám psa :wink:

http://www.haluze.cz/show/kabelky/2965/
Obsah dámských kabelek…Je až neuvěřitelný, co se tam všechno vejde :slight_smile:

No a zaměřte se na úplně poslední fotku. Kačerka jak řemen :smiley:

povine ockovani proty zloutence—:D:D