A tohle jste už četli???! (strana 10)
http://www.expresdenik.cz/
No jo, osvětový článek. Co by jiní dali za dvoustranu reklamy. Já osobně si nemyslím, že je takový "nábor" třeba. Ale to je také jediné, co s tím mohu udělat.
Třeba až skončí okurková sezona, tak to utichne.
Kupříkladu další Paroubkovy a Topolánkovy milenky budou přednější…
![]()
Tento článek se řešil ráno zde