Geocaching v Třebíči

Hledám nové členy do GFS Teamu Třebíč. Kdo by měl zájem tak mi napište na e-mail [email protected] nebo sem na fórum.Sice máme teprve kolem 20 kešek,ale každej jednou začínal. Může být i někdo dál,třeba z Jihlavy či Brna kdo sem třeba jezdí na víkendy nebo jiné akce (třeba do práce).

řekl bych, že máš dost lidí naokolo, stačí se podívat na Vaše Cita…