Ahoj,
koukám, že po delší odmlce se gc.cz rozjelo a jsem za to moc rád ![]()
Ale co mě trápí: s nově rozjetým serverem mi přestal fungovat generátor statistik (viz obrázek)
A taky mapy vzaly za své - vybarvovací ukazují jen odkaz na neexistující obrázek a ty puntíkaté jsou jen prázdné hranice států, krajů atd.. Poradí mi prosím někdo co s tím?
Nemožnost nahrávání statistik (přes Stator) se tu už řeší přes měsíc a musíš být trpělivý, pracuje se na tom.
1 Líbí se
