GeoKačer 2008 :-) co na to říkáte?

Tak jsem si přečetl stránky http://www.geobusiness.cz/geokacer/, stáhnul ten jejich spot… škoda že už nejsem středoškolák :slight_smile:

Taky bych si dala říct :D:D

jooo, tak ten klip je fajn :smiley: este o par rokov omladnut a prestahovat sa do Holomoce B)

Kouknul jsem na to taky. Moc se mi líbí ten obrázek: v jedný ruce GPSka, ve druhý brokovnice a v popisku Zábava.
To bude asi nějaký FTF hunter :D:D:D

asi nekde videli pabu jak odhani konkurenty o ftf :wink: :smiley:

By mě zajímalo, jestli mají nějak ošetřený ty použitý fotky…