Tak jsem si přečetl stránky http://www.geobusiness.cz/geokacer/, stáhnul ten jejich spot… škoda že už nejsem středoškolák ![]()
Taky bych si dala říct :D:D
jooo, tak ten klip je fajn
este o par rokov omladnut a prestahovat sa do Holomoce B)
Kouknul jsem na to taky. Moc se mi líbí ten obrázek: v jedný ruce GPSka, ve druhý brokovnice a v popisku Zábava.
To bude asi nějaký FTF hunter :D:D:D
asi nekde videli pabu jak odhani konkurenty o ftf
![]()
By mě zajímalo, jestli mají nějak ošetřený ty použitý fotky…