GeoKačer 2009 - soutěž pro středoškoláky

GeoKačer 2009 - tak trochu jiná geografická soutěž

Občanské sdružení BuďGeo… zahajuje druhý ročník soutěže GeoKačer 2009. Během čtyř měsíců budou středoškoláci z olomouckého okresu a přilehlého okolí hledat ukryté schránky/poklady pomoci přístrojů GPS.

Soutěž využívá outdoorovou aktivitu Geocaching stejně tak jako geografické kvizy, fotografické soutěže, setkání účastníků a různé jiné aktivity, za které soutěžící postupně získávají body. V červnu proběhne slavnostní vyhlášení vítězů s předáním hodnotných cen. Součástí projektu jsou i přednášky na jednotlivých školách nejen o soutěži, ale také o geoinformatice. Na průběhu projektu GeoKačer 2009 se podílí především studenti Katedry geoinformatiky UP Olomouc.

Pokud máte zájem se přihlásit stačí vyplnit formulář na http://www.budgeo.cz/geokacer/index.php?str=prihlaska

Soutěže se mohou účastnit týmy v počtu 1-4. Pokud nemáte vlastní GPS nevadí, můžeme zapůjčit!!!

Projekt je realizován za podpory Nadace Vodafone Česká republika.

Více informací na: www.budgeo.cz

Kontakt:
Vít Pászto, [email protected]
Jirka Pánek, [email protected]

jen technická - zapůjčit se píše u s kroužkem

Dekuji, opraveno :smiley:

No, středoškolák už nějaký ten pátek nejsem, ale zato lovím v Holomócu celkem často, víceméně tady mám druhé HC, takže by mě zajímalo, jestli ukryté keše budete po ukončení soutěže likvidovat nebo zpřístupňovat pro širokou kačerskou obec? :smiley:

Osobně bych se přimluvil za druhou variantu, už mi těch otazníků, zelených a žlutách krabiček na mapě moc nezbývá :slight_smile: