Dovolujeme si oznámit ctěnému kačerstvu, že v sobotu 18.7.2009 se bude v Olomouci pořádat 3. ročník GeoPaintballu.
Akce bude opět probíhat pod heslem "Zastřel si svého kačera" a přihlásit se můžete zde: [cache]GC1R0H7[/cache] .
Těšíme se na staré i nové 'kamarády!