Mili geokolegovia a geokolegyne, v priebehu kvetna planujem dalsie geopivo, napiste prosim, ktory termin vam vyhovuje. Geopivo bude v restauraci na Letnej (medzi Kyvadlom a Tic-Tac 2 :),sedenie vonku, dufam, ze nam vyjde pocasie.
Otazka 1: cez tyzden alebo v piatok?
Ak cez tyzden, tak napr. streda 11.5.?
Ak piatok, tak napr. piatok 13? (nevyhoda piatku - ludia idu na vikend prec, su plne hospody…)
Aby to tu nebylo tak jednotvarne, ja jsem pro patek. Stredecni vecery obvykle travim mlacenim sebou o tatami a pak jsem rad, ze se dobelham domu. Jinak samozrejme vsechny vetsinove objektivni duvody mluvi pro stredu a navic patek 13.
Honzo, hlasim nejaky novy bug, pri potvrdeni poznamky sa tato ulozi do SQL, potom to chce updatnut RSS a spadne to a potom neviem, ci sa to ulozilo alebo nie, lebo vidim chybove hlasenie…
Pozor, geopivo ma aktualizovane suradnice (diky PC-Romeovi :), PC-Romeo taktiez pripravil prilezitostnu micro s odmenou pre FTFera. Vsetky informacie su na strankach geopiva a v poznamke na stranke.
Vzhladom na dnesne pocasie (pred chvilkou na mna utocili mimozemstania krupami sa pracuje na nahradnej hospode. Stretneme sa o 18.00 na planovanom mieste, dame jedno a presunieme sa. Kto pride neskor, ozvite sa na moj mobil 732952821.