Jdou Vam stranky georaj.cz?
ne
Omlouvám se, ale stránky georaj.cz jsem vytvořil já v dobré víře, bohužel na doméně vlastněné Borisvera, který se ovšem zachoval v jiné věci tak, že s ním již nechci mít nic společného a protože tím pádem nemohu dále mít tyto stránky na jeho doméně, smazal jsem je. On se je ale pokusil obnovit, protože jsem mu na nich vytvořil i obchod, kterým vydělával, obnovit se je mu ale nepovedlo a tak na nich momentálně je pouze upozornění, že jsem mu jeho stránky napadl a že na mě podal trestní oznámení (vlastně na mě asi ne, ale na nějakého jeho administrátora, protože tím já nikdy nebyl). Jen by mě zajímalo za co, protože stránky jsem vytvořil já z vlastní vůle a tím, že jsem mu tam vytvořil i obchod, jsem byl vlastně něco jako sponzor nebo spíš cvok:@, ale sponzorovat někoho takového nadále opravdu nechci. Pokud byste zájem o stránky měli, mohl bych je snad vytvořit na jiné adrese, ale poslední dobou se tam nic nedělo, tak asi už zájem není. Tak tedy ještě jednou se omlouvám za zrušení! FlashHorse - Karel
No a co to ho vyuzit v prospech ceskeho geocachingu a spolupracovat zde ![]()
viz. moznost regionalnich stranek zde
Geocaching.cz
Uvidíme
Zatím jsem znechucen ![]()
Pokud bys chtěl mít vlastní doménu mimo GC.CZ nebo ji už máš (myslím tím doménu .cz), můžu tě pustit na svůj server, místa je tam dost ![]()
V poradku. Muj dojem z cele te aktivity byl uz na zacatku shodny. Zkus svuj cas vyuzit jinak, a lepe. Co treba vyrazit do prirody? ![]()
Ja bych urcite byla pro stranky cacheru z Ceskeho raje a opet nabizim pomoc i s nejakym tim textem. Jinak do problemu nevidim, takze komentovat nebudu, ale problemy na georaji byly uz delsi dobu. Skoda jen, ze pocatecni euforie nevydrzela.
K cemu nejaky specielni server? To je ti tento malo? Pokud chcete regionalni diskuzi, tam vam ji pepa jiste zaridi. A chcete publikovat clanky? No hura do toho. I zde je rpece rubrika ‘clanky’, jen do ni nikdo nic nepise…
Proc vam tento server nevyhovuje?
Už si také myslím, že stačí jeden server o českém geocachingu, proč nemít články na jednom místě a oddělení Český ráj se tu určitě zřídit dá
Obávám se, že vzhledem k tomu, jak to dopadlo, šlo někomu opravdu vždycky jen o ten obchod
No nic, všechno se holt nepovede, jen mě fakt štve ten čas s tím strávený. Máte pravdu, příště půjdu radši ven B)
Karle, až půjdeš ven, tak se klidně ozvi. Velmi rád se přidám
Pročistím si hlavu a aspoň si příště ušetřím takový ty pindy o harmonii jinu a jangu (komunitní server v harmonickém souladu s on-line obchodem, cha cha, ta naivní blbost ![]()
Co dodat, jsem zřejmě naivní blbec ![]()
Hele HaLuMo, nemusis hned tak zhurta na wwwercu;) Myslela to (stejne jako my ostatni naivni blci) dobre. Zkratka regionalni stranky mimo maji sve vyhody i nevyhody - vsichni treba vime, jak pekne vypada plzensky web. Ze je "decentralizovany" ? No a co, zaplatpambu za to. Aspon se tam diskutujici (vicemene) znaji. Coz je na tamnim foru znat.
Tady na foru je nesporna vyhoda kvalitniho zazemi, ale zase se ti kazdej geocacher vyjadruje uplne ke vsemu. 13 tisic registrovanych clenu - v takovym davu moc lokalnich temat v klidu nevyresis.
Off topic PS: Mel jsi kdysi na starym serveru takovy pekny clanek(kdyz uz o nich pises), tusim o smyslu geocachingu nebo tak nejak. Moc se mi tenkrat libil. Myslim, ze je stale aktualni ![]()
a) chybama se člověk učí, to časem přebolí a zase bude vše OK
b) zkus spolupracovat s gc.com, ukaž že to jde a založte zde první komunitu
To nebylo mysleno nijak zle.. spise jako takovy povzdech… jednem vadi, ze tu nic neni, vlastne jen velka diskuze. Pritom by tu toho mohlo byt mnohem vic, jen se do toho nikomu nechce. Tak mne zajimalo proc.
Pouzity system PHP-fusion toho umoznuje opravdu mnoho i po graficke strance, ale dokud neni nejaky smysluplny obsah, neni z ceho varit. A to je skoda.
Myslis jako ze by melo smysl jej oprasit a dat sem? Ze by se nekdo chytil a zacal podobne veci sem take davat?
K něčemu takovému vedla moje snaha od počátku… dokopat se k tomu, aby se to tu rozrostlo o další sekce nebo se příslušné sekce začaly plnit články…
… copak mezi náma není nějaký schopný grafik který by webu taky dal takový pěkný kabátek?
… copak by vadilo tomu, kdo píše články na regionální server psát je sem?
Myslím si, že určitě nevadilo. Jen o tom nebylo nikde ani zmínka, nepočítaje jedne thread fora, které hned zaniklo v té záplavě.
Třeba mě je určitě jedno jestli psát k nám nebo sem, pokud se to nebdue zase ztrácet v záplavě dalších regionálních článků.
U nás již běží diskuze na toto téma a pokud to klapne tak bychom rádi sem. Ale vše je v jednání. Nechme se překvapit.
Jj, takovej pocinek do zacatku ![]()