Na stránkách www.vistaprint.se jsem objevil možnost nechat si zhotovit samonamáčecí razítko až se třemi řádkami (velikost razítka 36 x 12 mm) úplně zadarmo.
K tomu si můžete objednat zadarmo 250 vizitek.
Háček je jen v poštovném, to do Česka činí cca 110 švédských korun, tj necelé tři české stovky.
Pokud se zaregistrujete, začnou vám chodt i různé nabídky na další věcičky zadarmo s vlastním motivem, třeba triko, čepice…
Já si objednal 3 stolní kalendáře s vlastními fotkami, dvě razítka, samolepky a vizitky. Celá ta sranda mě stála 88 švédských korun + 157 švédských korun za poštovné. Celkem tedy 245 SEK (600 Kč).
Třeba tam někdo něco najde. Ale objednat "zadarmo" jen razítko nebo 250 vizitek asi není zrovna moc výhodné.
PS: Tohle není reklama, jen můj osobní tip, jak možná i trochu ušetřit.
PPS: Stránky existují i v jiných jazykových mutacích s trochu odlišnými cenami produktů a poštovného…
Zadarmo to přeci není, vždyť poštové je 300 Kč, jak píšeš. Vtip je v tom, že při nákupu přes Internet můžeš zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu a oni ti vrátí peníze, ale nevrací peníze za dopravu. Tak možná je toto způsob, jak prodejce zákon obchází.
Taky jsem využil, moc moc díky za super tip, tři krabice z Holandska už dorazily a další jsou na cestě. Vizitky super, razítka sice malá, ale za tu cenu to také jde, hodně záleží na použitém fondu. Radost mi též udělaly zdarma vánočních přání s možností ovlivnit jak text na rubu, tak na líci, jsem zvědavej na trička a čepice, ale na tom snad není ani co zkazit :-). Jen mě trochu mrzí že maj nejakou chybu se zadáním českého VAT (DIČ), přeci jenom každá kačka která jde ušetřit dobrá… Jinak ale fakt hodnotím kladně.
Nevím, školy nemám, ale v čem je výhodnější razítko zdarma ze Švédska (či Holandska) za 300 kaček poštovného než např. z geocachingshop.eu za 189,-
To není reklama, jen hloupý dotaz.
Mě už taky dorazil dárek z Belgie, přičemž jsem to stejně jako Brhel objednával ze švédských stránek.
Razítko jsem zvolil dvouřádkové a je super. subjektivně bych řekl, že kvalitnější než kupovaný Trodat.
Vizitky příjemně překvapily standardně silným papírem (očekával jsem nějakou "economy" variantu, ale opak je pravdou…)
Nejvíc mě dostal "car magnet" nevím, jestli jsem si rozměry přečetl blbě, ale čekal jsem něco velikosti krabičky od sirek a ona přišla magnetická plachta velikosti A4