GeoRazítko zadarmo

Na stránkách www.vistaprint.se jsem objevil možnost nechat si zhotovit samonamáčecí razítko až se třemi řádkami (velikost razítka 36 x 12 mm) úplně zadarmo.

K tomu si můžete objednat zadarmo 250 vizitek.

Háček je jen v poštovném, to do Česka činí cca 110 švédských korun, tj necelé tři české stovky.

Pokud se zaregistrujete, začnou vám chodt i různé nabídky na další věcičky zadarmo s vlastním motivem, třeba triko, čepice…

Já si objednal 3 stolní kalendáře s vlastními fotkami, dvě razítka, samolepky a vizitky. Celá ta sranda mě stála 88 švédských korun + 157 švédských korun za poštovné. Celkem tedy 245 SEK (600 Kč).

Třeba tam někdo něco najde. Ale objednat "zadarmo" jen razítko nebo 250 vizitek asi není zrovna moc výhodné.

PS: Tohle není reklama, jen můj osobní tip, jak možná i trochu ušetřit.
PPS: Stránky existují i v jiných jazykových mutacích s trochu odlišnými cenami produktů a poštovného…

Díky za tip. Jde někde přepnout na angličtinu? Švédština není moje silná stránka :slight_smile: díky

Nekde bude mrska asi hacek, zadarmo se mi to zda trosicicku podezrele. Ale proc ne, proste jiny stat, jine mravy.

už jsem to našel díky. Pokud by někdo potřeboval tak změna jazyka a měny je na stránce dole :wink:

Zadarmo to přeci není, vždyť poštové je 300 Kč, jak píšeš. Vtip je v tom, že při nákupu přes Internet můžeš zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu a oni ti vrátí peníze, ale nevrací peníze za dopravu. Tak možná je toto způsob, jak prodejce zákon obchází.

Cenu s poštovným nemůžeš sčítat. To je nesmysl.

Tak jsem objednával ze švédských stránek a dneska mi přišla krabička z Belgie :slight_smile:

Několik kalendářů s vlastníma fotkama, dvě razítka, vizitky a samolepky.

Akorát to razítko je fakt malý, sice nabízejí až 3 řádky, ale je asi lepší vypnit jen dva, první řádek je pak o něco větší…

Taky jsem využil, moc moc díky za super tip, tři krabice z Holandska už dorazily a další jsou na cestě. Vizitky super, razítka sice malá, ale za tu cenu to také jde, hodně záleží na použitém fondu. Radost mi též udělaly zdarma vánočních přání s možností ovlivnit jak text na rubu, tak na líci, jsem zvědavej na trička a čepice, ale na tom snad není ani co zkazit :-). Jen mě trochu mrzí že maj nejakou chybu se zadáním českého VAT (DIČ), přeci jenom každá kačka která jde ušetřit dobrá… Jinak ale fakt hodnotím kladně.

Ti zkušenější, kteří do toho prostě šli a otestovali možnost… nemáte fotečku ? Otisk razítka ? Jedna fotka vydá za víc než kopec slov .-) diky

Nevím, školy nemám, ale v čem je výhodnější razítko zdarma ze Švédska (či Holandska) za 300 kaček poštovného než např. z geocachingshop.eu za 189,-
To není reklama, jen hloupý dotaz.

číst, číst, číst …

Ve svém prvním příspěvku píši, že objednat jen razítko se nevyplatí.

Ale když už se k tomu přidá něco trochu navíc, může to vyjít levněji. Musí každý posoudit sám.

Razítko sem snad dám o víkendu.

Mě už taky dorazil dárek z Belgie, přičemž jsem to stejně jako Brhel objednával ze švédských stránek.

Razítko jsem zvolil dvouřádkové a je super. subjektivně bych řekl, že kvalitnější než kupovaný Trodat.

Vizitky příjemně překvapily standardně silným papírem (očekával jsem nějakou "economy" variantu, ale opak je pravdou…)

Nejvíc mě dostal "car magnet" nevím, jestli jsem si rozměry přečetl blbě, ale čekal jsem něco velikosti krabičky od sirek a ona přišla magnetická plachta velikosti A4 :slight_smile:

Celkově velká spokojenost!