Georgecz #100

Gratuluji ti teto krasne hranici, jen tak dal a budes slapat na paty JPAGEO.

Velka gratulace ke skvele mete !!

Prvni stovka… hmmmm… Ted uz to pujde rychleji :o))) At Te dal bavi hledat a nachazet!

Ahoj!!! Diky vsem za gratulaci! Prvni stovku jsem mel prakticky za 4 mesice:-).

Uvidime, jak bude ta druha, ikdyz ted bude zima, ale urcite to pujde ;-). Ahoj!