Gratuluji ti teto krasne hranici, jen tak dal a budes slapat na paty JPAGEO.
Velka gratulace ke skvele mete !!
Prvni stovka… hmmmm… Ted uz to pujde rychleji :o))) At Te dal bavi hledat a nachazet!
Ahoj!!! Diky vsem za gratulaci! Prvni stovku jsem mel prakticky za 4 mesice:-).
Uvidime, jak bude ta druha, ikdyz ted bude zima, ale urcite to pujde ;-). Ahoj!