Geostene novy clen teamu

No title

Vcera jsme byli na navsteve u kamaradky podivat se na stenatka. Pokud potrebujete nekoho kdo bezpecne vyhleda a oznaci kesku mate jedinecnou prilezitost. Jeste jich je par volnych.

Prodám štěňata NO bez PP

po rodičích s PP.

Matka: velice temperamentní

           vášnivý aportér

           výborný obranář

           ZZO, ZM, ZVV1

Otec: vyrovnaná povaha

        tvrdý obranář

Štěňata vhodná k výcviku

Odběr – polovina února


Tel.:604 947 151

http://www.freewebtown.com/cirateam/STENATA/4.jpg

http://www.freewebtown.com/cirateam/STENATA/3.jpg

http://www.freewebtown.com/cirateam/STENATA/2.jpg

Obrázek “http://www.freewebtown.com/cirateam/STENATA/1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Ty jsou nádherný [&]

...ale jeden pes nám stačí [:D]

Jsou opravdu roztomilý, ale po Vánocích jsme si štěňátko pořídili a jedno fakt stačí [;)]

Myslim, ze vyuzitelnost psa v cachingu je velmi diskutabilni. Z duvodu zakazu davani jidla do cachi a masivnimu pouzivani lock and loll boxu (pachotesne) je prispevek psa k hkledani jen sporadicky (vyhrabani cache, ale jak psa prinutite hrabat prave na urcitym miste). Ze?

[quote] seedcorp: Myslim, ze vyuzitelnost psa v cachingu je velmi diskutabilni. Z duvodu zakazu davani jidla do cachi a masivnimu pouzivani lock and loll boxu (pachotesne) je prispevek psa k hledani jen sporadicky (vyhrabani cache, ale jak psa prinutite hrabat prave na urcitym miste). Ze? [/quote]

Nezapomeň, že ke každé keši vede pachová geodálnice, a pes bude zvědavej, proč tam chodí tolik lidí. Prakticky jsem to viděl při návštěvě Christmas Cache / Vánocní Cache, jejíž ukrýt mi čumákem ukázal kolemjdoucí pes - viz úryvek z mého logu:

[quote] A. da Mek: vzápetí jde kolem pes, který sice nechápe, proc všichni k té krabici chodí, když každému tvorovi s normálním cichem je zdaleka jasné, že v ní nic k snedku není; presto si však k ní pro jistotu jde cuchnout zblízka [/quote]

HEHEH, to je dobry, to jsem nevedel… Je pravda, ze muzes psika na eventu naucit pachy ruznejch (vsech) lidi, a potom kdyz pujdes krajinou najednou zacucha a zamiri pripo po pachove dalnici znamych vuni… Jooo, na to jsem nepomyslel…

No jsou proste nadherny… ach jo, moje alergie se bohuzel se stenatkem neslucujou  [:‘(] jinak pred par lety, kdy byl od techhle nesmyslu na cas pokoj, jsem takoveho pejska mela, velice podobneho te fence-mamince… takze kdyby zdravi dovolilo brala bych jednoho prcka hned… [:’(]