Google Earth a marijuana

Ahoj

mal som pre vas uz 2 tyzdne rozpisany preklad skveleho clanku, ale nemam na to cas.

tak aspon link:

http://www.journaltimes.com/nucleus/index.php?itemid=8586

o co ide:

serif chytil chlapika, v jeho aute citil marijuanu, zobral mu GPS, nahral track do Google Earth a krasne si tak nasiel vsetky jeho ilegalne policka.

To je výborné. Díky za odkaz, asi napíšu bleskovku na web :slight_smile:

to je lepsie ako ten australsky dochodca co zameriaval psie vykaly v parku GPSkou a posielal staznosti na miestny urad aj so suradnicami :u)

Ach jo.

Vynosy toho pestitele se maji k ziskum Phillip Morris stejne, jako vydelek sberu stareho papiru k vejvaru Radka Krejcire, ale justicni teplomer meri kazdymu jinak a neni pro nej nic cennejsiho nad starou dobrou rakovinu plic. K tomu jeste si trouba s plechovou hvezdickou privydelava reklamou pro Google k platu, kterej je financovanej z nemaly casti danema zisku prodeje legalnich drog, o ostatnim prumyslu ani nemluve. A nakonec mu jeho privatni poradce ulije prebytky likvidity do akcioveho portfolia tabakovych a farmaceutickych spolecnosti, neb ruka ruku myje, vynos je zaruceny a vsichni se muzou placat po zadech :-))))

Zijeme v zatracene divne dobe, jedinou utechou nam muze byt, ze to nebylo nikdy jiny (Akorat se vyplati bejt trochu opatrnejsi pri zapinani GPS - dulezity waypointy ukladam jako mystery cache obtiznosti 5 na privatnim listingu ve sklepe ;-)

No teda, technokraticka revoluce pokracuje… za chvili po nas svestky budou chtit pri bezne kontrole kromne obcanky i vypis z traglogu, jestli jsem se netoulali po nejakem zakazanem uzemi… Ach jo.