Ahoj prosím o radu. MUsel jsem na GPS dát tovární nastavení a zmizely mi ikonky keší. NEvíte někdo, jak je nahrát zpět?
Díky
Ahoj prosím o radu. MUsel jsem na GPS dát tovární nastavení a zmizely mi ikonky keší. NEvíte někdo, jak je nahrát zpět?
Díky