GPS Babel pro PPC (Windows Mobile)

GPS Babel je volně dostupný open software. Zdrojové soubory projektu jsou volně ke stažení na stránce http://www.gpsbabel.org/. Na domovské stránce existují předkompilované binární soubory pro Win, linux i MacOS. Bohužel zde nejsou bin soubory pro Windows Mobile.

Byl by někdo schopen zkompilovat GPSbabel do formátu cab nebo exe souboru pro WM5 pro procesor ARM/Xscale? Byl bych mu moc vděčný. Popřípadě poraďte čím konvertujete GPS soubory přímo v PDA. Např. z GPX do Ozi WPT či TomTom. Já jsem objevil prográmek G7toCE

Potřeboval bys všechny funkce GPSbabelu nebo by ti stačil jen jeden konkrétní převod?

Ideální by bylo kdyby GPS Babel pro PPC uměl konverze z GPX do Ozi WPT, TOMTOM OV2, CSV popř i dalších. Plná škála formátů by byla asi zbytečná. Jen ty běžné základní

OK, beru to na vědomí, ale fakt nic neslibuju - mám teď plno jiné práce. Nicméně to budu nosit v hlavě :slight_smile:

Byl bych ti za Tvůj počin vděčný a možná nejenom já :slight_smile:

Do oziexploreru je lépe konvertovat vlastním skriptem, protože oziexplorer umí dát waypoyntu barvu (standardní RGB převedené na integer), potom má člověk oddělené typy cachí (a eventuelně tmavost podle obtížnosti).

Já konvertuji perlovým skriptem (mám perl pro pocketpc). Bohužel, ten perlový skript je zatím nastaven jen na jeden konrétní výstup ze skrýšotlače. Navíc perl sám od sebe neumí dialogy, takže ho spouštím tak, že mám ten skript asociovaný k příponě gpx.

Gpsbabel teda taky umí barvičky, ale neumí je dělat různé podle doplňujících informací o keši.

Pokud by byl zájem tak ho zkusím nějak vyčistit, aby fungoval na různých gpx formátech, pak bych ho publikoval.

Pokud máš čas a chuť, tak prosím dej ten skript do stavu vhodném k publikaci. Každý takový počin je záslužný. Spousta lidí má spoustu užitečných řešení, ale málokdy jsou dostupné pro širokou veřejnost. Když se to uchytí, tak to může někdo vylepšit…

Já se určitě budu přimlouvat spolu s Honzou. Takovouhle věc bych jistě ocenil. Zejména ten převod do OZIho..na to často doma zapomenu:-(