GPS Garmin Legend - redukce na USB

Ještě bych se podíval co máš nastaveno přímo v Legendovi. Někde tam je položka "komunikační protokol" nebo tak něco. Anglicky "Interface page - Overiew".
Tady pro komunikaci s MapSource musí být nastaveno GARMIN.

Toto jsem samozřejmě řešit ještě než jsem napsal dotaz. Mám tam skutečně GARMIN.

Pozdě ale přece,
Prolific nekomunikuje pod Windows Vista, pokud někomu jo - poraďte. DíkyB)

Pod Vistama nejede kde co.. zkusil pustit aplikaci v rezimu kompatibility Xp? Pravy tlacitko na ikonu na plose, vlastnosti, zalozka kompatibilita… nekdy to pomuze…