Nevím, jestli se to tu již neprobíralo (myslím že ne). Všiml jsem si toho nedávno, když jsem nahrával nové kešky z PQ.
GPSBabel mi nepřiřadil keškám správné ikonky a ani v "Note" nebylo plné jméno kešky s její obtížností. Zjistil jsem, že ve verzi 1.3.3 to již nedělá automaticky, ale až na požádání přes parametry -Si (ikonky) a -Sn (jména). Oficiální dokumentace je však na toto dosti skoupá...
Dokumentace je skoupá, protože v dokumentaci o těchto parametrech není ani slovo... Navíc, když nový gpsbabel spustím, stále tam je jako jeden z parametrů: