GPSBabel

Ahoj. Ted jsem po delsi dobe zase chtel zkusit GPSBabel pro konverzi gpx souboru z gc.cz. Kdyz spustim konverzi, tak mi to spadne do “Ladeni”, totez se stane i pri spusteni v cmd line. Tak jsem to zkusil najinem PC (s WXP), a stejny vysledek :frowning: Dela to 1.2.7 i 1.2.5

Nevite nahodou nekdo, co s tim?

Mám verzi 2.0.0.0 (ani nevím kde jsem jí stáhnul) a chodí to jako víno (používám to pravidelně do MapSource a Oziho [na třech různejch PC - WXP, W98 a starej notes]). Chceš-li pošlu ti zabalenej ekzáč (asi 600kilo) do mejlu.

Tak jo. Diky!

Na adrese: GPSBabel: convert, upload, download data from GPS and Map programs je ke stáhnutí. Nenech se mýlit, že stahuješ verzi 1.2.7, to je jenom grafické prostředí, ale uvnitř pracuje verze 2.0.0.0

Ono to asi bude woknama. Nic nepomohlo. Ale nasel jsem webovou verzi: GPS Visualizer: Web interface to GPSBabel a umi to i dalsi vecicky.

Před stahováním GPX zaškrtní (nebo odškrtni) “prohodit název a popis”, problém zmizí.