Ahoj. Ted jsem po delsi dobe zase chtel zkusit GPSBabel pro konverzi gpx souboru z gc.cz. Kdyz spustim konverzi, tak mi to spadne do “Ladeni”, totez se stane i pri spusteni v cmd line. Tak jsem to zkusil najinem PC (s WXP), a stejny vysledek Dela to 1.2.7 i 1.2.5
Mám verzi 2.0.0.0 (ani nevím kde jsem jí stáhnul) a chodí to jako víno (používám to pravidelně do MapSource a Oziho [na třech různejch PC - WXP, W98 a starej notes]). Chceš-li pošlu ti zabalenej ekzáč (asi 600kilo) do mejlu.