GPSMap 64s - poi proximity alerty

Ahoj,

prosil bych o radu - vůbec se mi nedaří nastavit cache-POI proximity alerty. Používám GeoGet s POI exportním skriptem (v nastavení mám zadanou vzdálenost i složky oddělené |, to funguje, protože do těch adekvátních GPX se to zapíše dobře - koukal jsem na obsah souboru) a pak to přes POI loader (s nastavením na automatiku) nahraju do GPSky.

Nevím, jestli to není prostě jedna z mnoha vad toho garminího firmware - u spousty keší-POI to neupozorní vůbec a u některých se naopak GPSka zblázní a v nepravidelných intervalech neustále hází alerty, že jsem od toho těch <200m (i když jdu už směrem od ní), tohle chování se mi zdálo naprosto náhodné. Signál je v pohodě, nelítá, šipka zobrazuje +- korektní pozici.

Nepodařilo se to někomu spolehlivě rozchodit?

Díky!

a proč přes POIloader a ne přes GPIgen? http://geoget.ararat.cz/doku.php/gpigen

B)

GPIgen mi unikl, díky. :-) Vyzkouším to někdy v brzku.

Správný postup je teda pro kontrolu - vyexportit GG seznam POI Garmin pluginem (který ty alerty přidá podle nastavení pluginu), na vygenerovaných GPX ve složce pustit tenhle program a pak GPI nahrát do GPSky?

EDIT: Už jsem to našel :-)