neznáte prosím nějakou utilitku, která by uměla (pokud možno obousměrně) převádět soubory gpx a soubory plt (OziExplorer)? Jde mi o převod na platformě WinCE, Ozi na PC umí s formátem gpx pracovat, Ozi CE však nikoli, což ho v mých očích trochu ponižuje.
Mám dojem, že jak gpx, tak plt jsou textové soubory a jistě bych si dokázal něco sesmolit svépomocí, přece jen by ale asio bylo lepší, kdybych mohl použít něco vyzkoušeného…
Ahoj. Ja bych potreboval zaznam trasy, kterou OZI haze do plt, prevest na jakykoli format, ktery schrousta MapSource, nejspis tedy gpx. Chci to provadet na stolnim pocitaci. Pomuze mi v tom Tva utilitka? Dik.
Existuje i verze toho programu pro PC a taky je free. Nepoužívám ji, ale jsem přesvědčený, že to, co po ní chceš, zvládne. Pokud ale používáš OziExplorer na PC, můžeš soubor gpx vyexportovat rovnou z něho a žádný další překlad nepotřebuješ.