gpx <---> plt na WinCE

Dobrý den,

neznáte prosím nějakou utilitku, která by uměla (pokud možno obousměrně) převádět soubory gpx a soubory plt (OziExplorer)? Jde mi o převod na platformě WinCE, Ozi na PC umí s formátem gpx pracovat, Ozi CE však nikoli, což ho v mých očích trochu ponižuje.

Mám dojem, že jak gpx, tak plt jsou textové soubory a jistě bych si dokázal něco sesmolit svépomocí, přece jen by ale asio bylo lepší, kdybych mohl použít něco vyzkoušeného…

Děkuji! 

Už jsem si odpověděl - je to tahle aplikace.   Třeba se ta informace bude hodit někomus tejně neznalému, jako jsem já.

T. 

ktera? ten odkaz vede nekam na seznam prispevku …

Asi jsem se nějak nesmyslně uklepl, omlouvám se. Správný odkaz je

 http://www.gpsinformation.org/ronh/#g7toCE

T.

Ahoj. Ja bych potreboval zaznam trasy, kterou OZI haze do plt, prevest na jakykoli format, ktery schrousta MapSource, nejspis tedy gpx. Chci to provadet na stolnim pocitaci. Pomuze mi v tom Tva utilitka? Dik.

Moje utilitka to není :-)

Existuje i verze toho programu pro PC a taky je free. Nepoužívám ji, ale jsem přesvědčený, že to, co po ní chceš, zvládne. Pokud ale používáš OziExplorer na PC, můžeš soubor gpx vyexportovat rovnou z něho a žádný další překlad nepotřebuješ.