Graphix #400

Hola hola, vikendovym nalezem cache The Matrix zavrsil graphix, clen naseho GeoCheck ex-zavodniho FastCache Teamu, svuj pocet nalezu na #400. Tak moc gratuluji - jsem rad, ze jsem tomu mohl byt mirne napomocen, no a do dalsich stovecek preji hodne geozdaru.

Tedy zkratka at te to stale HODNE BAVI!

Taky se pridavam a gratulu ke ctyrkilu [:D]

Posilame velkou gratulaci…stejne jako pri setkani na FTF, tak i na 400 jsme ti v patach :slight_smile:

taky gratuluju, jen tak dal.

Posíláme zpod Ještědu upřímnou gratulaci s přáním štěstí a hodně georadosti na dalších výpravách za poklady. Ivank[W][^][W]

Pekna meta ! Gratuluji.

Blaho-přejeme! A těšíme se na další setkání![:D]

tusim si sa v Nemecku ani nepochvalil, kazdopadne velka gratulacia a len tak dalej [:D]

tusim si sa v Nemecku ani nepochvalil, kazdopadne velka gratulacia a len tak dalej [:D]

Že ses v Německu nepochlubil, mohli jsme Ti s Imaginem pogratulovat osobně. Tak alespoň takhle elektronicky - velká gratulace (nám ke 400 chybí jedna jediná cache, teda až zalogujeme všechny víkendové nálezy ;o)