Gratulace VSEM jubilantum

Abych nekoho neopomnel a nevypadal jako nezdvorak, volim radeji tento zpusob gratulace. Z objektivnich pricin - muj DSL modem se 14 dni po vyprseni zaruky odebral do vecnych lovist, jsem se na techto strankach v posledni dobe prilis nevyskytoval.

Takze vsem setnikum, tisicnikum a vys - GRATULUJI