Greasemonkey skriptík pro WMK?

Existují nějaké Greasemonkey skriptíky pro WMK? Vyplňovat donekonečna Czech republic-JMK 49, 16 atd… Přece musí něco podobného být?

WMK jako waymarking? Tím se zabývá málokdo. Skripty nějaké jsou, např. pro zobrazení na mapě, ale přímo o skriptu do stránek WM nevím. Já je mám stažené do geogetu a loguju je proklikem z GG do stránky. A nalezené si v geogetu ručně označím, protože GG z WM netahá logy. Je to takové…nějaké. Jako stránka stará cca 5 let nebo víc.

Já jsem kvůli waymarkům začala používat Geoget, jinak se s nimi rozumně pracovat nedá.

puczmeloun mysli nejspis hlavne na zakladani novych kesi. nic takoveho bohuzel neznam a nejspis neexistuje. nikde se mi to objevit nepodarilo.

JJ omlouvám se za prvnotní vágní příspěvek - opravdu mi jde o zakládání waymarků, kde se chci vyhnout tupému vyplňování některých políček, které se vyplňují pořád stejně… Bohužel s greasemonkey programovat neumím a říkám si, zda třeba takový Dorcadion vše vyplňuje stále ručně…

Je potřeba si to poctivě odklikat. Ale u volby země se dá aspoň použit kombo "D" a šipka nahoru.

JJ na tohle kombíčko jsem taky přišel.

Jen mi přijde škoda, že se takhle plýtvá časem zakládačů a přitom skriptík by to byl asi velmi jednoduchý - jen dosazení 2 čísel + vybrání dvou formulářů (aneb 90% mých wmk) a kolik by mě to zlepšilo nálady… Asi se s tím budu muset naučit pracovat a programovat :smiley:

Mně by bohatě stačilo, kdyby se mi waymarky nezakládaly v hlubinách Atlantického oceánu… :frowning: Pořád přehazovat W na E je dost opruz.


https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/autofill-forms/

Nějak se mi to pro WM nepodařilo nastavit :frowning:

Mě taky ne, dala se automaticky vyplnit jen část a to zrovna ta, co je nejvíce proměnlivá. Navíc tam ani nebyla možnost automatické přepnutí (jako např. W na E). Tak jsem se na to nakonec vykašlal…

Zároveň ale platí, že pokud někdo o nějakém scriptu ví, budu rád…

Jak jsem pochopil, nejde ani tak o skriptík na WMK, ale o skriptík na vyplňování formulářů obecně. Takové snad existují, hledej. Já je nepoužívám. Ale dost pomáhá i samotný prohlížeč, když začnu psát, nabízí mi hodnoty, co jsem už do políčka kdysi vyplnil.

puczmeloun:
https://dl.dropbox.com/u/20831781/Waymarking_-_šablóna.user.js
Ostatný si to upravte podľa seba.

Ahoj :slight_smile: Zaprvé díky moc, jednoduché účinné :slight_smile: A jinak:

  1. Pro ostatní: v řádku s adresou je nutno přidat "*" i za adresu aby to fungovalo
  2. Kde se dá najít informace, jakou "value" má jiný stát? V mém případě Turecko? A co se stane, když tahle "country" nemá "state"?
  3. Greasemonkey na mě křičí, že je nutno doplnit "@grant" metadata
  1. Daj si vyhladať v zdrojovom kóde "Turkey" a prepíš tam value ktorá by mala by kúsok od toho názvu, ak nemá "state" tak odmaž posledný riadok. (alebo pridaj pred neho "//" - komentár).

Pěkné, děkuji znovu - a ty metadata "@grant"? Co se dá udělat s tím?

Hmm, tak nevím co dělám/mám špatně.

  • Waymarking - šablóna nainstalováno
  • Greasemonkey nainstalován již dříve (nějaké jiné skripty mi fungují)
  • v konfiguraci ‘Waymarking - šablóna’ nastaveno http://.waymarking.com/wm/add.aspx
    Ale když dám přidat nový WM, tak se nic nepředvyplní :frowning:
    Samotný skript mám v původním tvaru - čekal bych, že se to projeví aspoň u předvyplnění Coordinates.

Nevím :slight_smile: Mě to funguje hezky, jen jsem si změnil stát a uvodni souřadnice a plánuju si i předvyplnovat titulku a jisté věci co opakují u description…

Ten řádek, co je potřeba upravit pak vypadá takto:
// @include http://.waymarking.com/wm/add.aspx
což odpovídá tomu, co jsi udělal ty - takže nevím…

Aha, tak problém byl v tom, že jsem lehce starší verzi Greasemonkey.
Teď už mi to funguje.

Teď si ještě nevím rady, co mám napsat do zdrojáku skriptu, aby mi to předvyplnilo N/E u koordinátů pro DecimalDegrees formát.
Resp. by mě zajímalo to, zda takto předvyplněné N/E se zachová i při uložení WM?
Máš už s tím nějakou zkušenost?

Mám - jako už mnoho věcí to prostě a jednoduše nefunguje - ad dnešní příspěvek na ofiko foru GS - http://forums.groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=304009&pid=5151657&st=0&#entry5151657

EDIT: aha koukám, že už jsi taky přispěl - no tak snad jen čekat co oficiálové odpoví…