Takze vazeni, konecne mi prislo vyjadreni z GroundSpeaku, ze jsem se stal oficialnim distributorem. Takze prez vikend provedu prvni objednavku, budu brat hlavne TBugy, samolepky na cache a nejake to obleceni. Kdyby mel nekdo eminentni zajem o nejakou vec tak reknete. Webshop zatim neni, ale je v planu.
Měl bych zájem o nášivku “geoceching.com”…je to možné?
Prosim o Lanyard. Pak vemu urcite nejake nalepky.
Tak to je super! Určitě budu mít zájem! O co, ještě upřesnim. Musim to nák spočítat, abych vyšel s penězma… Dyštak do víkendu bych se ještě ozval.
My by jsme si zatím objednali 2 barevné nášivky (Full Color Geo Patch) a také jeden lanyard…
Díky
Michal + 3 děvy
Líbil by se mi také lanyard na GPS.
No a samozřejmě nějaký TB a samolepky…
Už se těším na on-line shop… ;o)))
Ok, beru na vedomi. Uz se pripravuje objednavka. Jenom jeste dotahuju detaily ohledne shippingu.
jo ninak mi prosim posilejte objednavky na PECKAzavinacMACteckaCOM, at tady zbytecne nezaplacavame forum. nebo muzete vyuzit ICQ (kontakt je na GC.COM)
No, tak ja bych tedy take bral ten lanyard.
A par tuzticek k tomu. O TB a Stickers snad ani nemluvim. ![]()