V poslednej dobe som zistil zmeny, ktoré som len uvital:
-
v html výstupoch akýchkoľvek zoznamov sa už D/T a veľkosť krabičky "nekóduje! do png obrázka - recognize už nie je potrebné
-
archived cache už v LiveAPI majú súradnice /doteraz žiadne/
-
v štatistikách vyhodili ten debilný "normalizačný inteligentny script" ktorý komplikoval život tvorcom štatistík
Ak prídete na ďalšie zistenia, ktoré podľa Vás zjednodušujú a zrýchľujú a v konečnom dôsledku aj odľahčujú trafic serverom GS a nám šetria čas, dajte vedieť…