nagscreen postupem casu zacne vyskakovat uz nejen pri zapnuti, ale pri jakekoliv operaci - export, filtr, makro …
lukasi, pokud mas gsak 2 roky - tzn nejakou ultrastarou verzi, nainstaluj novou verzi a ono by ti to mohlo povolit dalsi mesic koukani se dovnitr bez nagscreen - aspon mne to onehda v praci i doma takhle fungovalo.
Nevím, GSAK se mi nikdy nepodařilo uvést do chodu - respektive načíst své cache, což mě sice mrzí, prtože jsem si jej nemohl vyzkoušet, ale tak co. Svět se nezboří…
To bylo tak:
Pred dvema lety jsem zkousel nejakou asi sestkovou verzi, kterou jsem vzapeti odinstaloval.
Po tech dvou letech jsem pak zkusil ze zvedavosti nainstalovat jednu ze sedmickovych verzi a cely nateseny ji spustil. Ale podle nagscreenu se to tvarilo, jako bych cele ty dva roky GSAK pouzival. Asi to kdysi neodinstalovalo informaci o prvnim spusteni a pak se ji to velmi ochotne chytilo.
Mozna by odinstalace te sedmicky a jeji reinstalace pomohla, ale zase az tak jsem zvedavy nebyl.