H+ 1200

Honzíku, gratulace k tomuto krásnému čísýlku letí od celého teamu z Náchoda. Přeju Ti za nás všechny, aby Tě geocaching nepřestával bavit a pixličky ať se množej…
Jsem rád že sis vybral za majlstouna právě Midlanovu keš…

Teda ty jedes!:o Gratulace z Raje.

No na eventu to zapijeme - takze zatim tady virtualne. at jsi po dalsich cachkach mene pomackany a k narozkam si davas normalnejsi darky.

Taky se pridavam ke gratulaci a preji hodne dalsich kesi bez nehody :smiley:

Až po společné noci :D, jsme se dozvěděli, že Honzík má zase kulatiny. Tak přejeme další pěkné zážitky a pokud to půjde, tak bez nehod ;).

Clovek sem chvilku nekouka a uz tu mas dalsi stupinek. Tak pokracuj, pokracuj, kesek je stale vic a vic :slight_smile:

Jedes jak rozjety vlak,tak at se ti dari i nadale.:slight_smile:

Honzo, at se stale dari a ji porad pri chuti.

Prestoze jsem byl osobne pritomen odlovu tveho dalsiho pekneho cisla, pripojuji se i touto cestou ke gratulantum.
Tak at ti to frci i nadale a na eventu bychom mohli oslavit dalsi stovku - co rikas?:wink:

Hezký!!! Ten lístek za stěračem v Českém ráji Ti očividně nestačil, příště použiju brutálnější způsob, jak Tě zastavit :D. VELKÁ GRATULACE!!!