H+ ulovil #100 !

Gratuluji k úspěšnému pokoření první významné mety! Ten letošní finiš byl neskutečný a nezadržitelný. Hodně úspěchů v dalším lovu, nějakou tu FTF a žádnou DNF přeje M@x team.

Jasne tahle meta ma chut nejsladsi !! Velika gratulace a preji mnoho dalsich peknych chvil v cestovani za sipkou.

[quote]

Taky jsem si tento moment užíval, tak vím, co to je - PROTO vše nejlepší a hodně dalších takových stovek a skvělých nálezů…At se daří přeje Minja

Sakra to se nám to urodilo jubilejí… Že by nějaké závazky, spojené s datem?? :slight_smile:
Přeji hodně příjemných zážitků na cestách za šipkou