hacker Minarjo #1300, tj. už mu není pomoci

Dnes na zbrusu nové kešce Hacker series #3 GC16RY4 dosáhl všem dobře známý geohunter Minarjo alias TrainTour Reviewer dalšího kulatého jubilea - čili Pepo, v pavilonu už jsi dlouho a dobře to tam znáš, tak to pěkně oslavte, neb já ti zatím mohu pogratulovat jen na dálku, eventuelně skrz bránu. :smiley: Tak teda gratuluju a ať tě to baví minimálně stejně jako do teď B)

Teda Pepo, jak Ty to všechno stíháš??? Učit se, reviewrovat, diskutovat a ještě lovit… Na tohle musí mít člověk hodně síly a my Ti z Náchoda přejeme hodně sil, střízlivou šipku, pevný krok, čistou mysl, šťastnou ruku a minimální zpoždění mašinek při dalším lovu pixliček…

Taky se připojuji ke gratulaci.
Ještě bych ti chtěl poděkovat za to co pro geokomunitu děláš, t.j. 40+ založených a 100+ schválených keší. Docela by se mi líbilo, kdyby i takovéhle milníky se občas v gratulacích zmínily.

Prejeme Pepovi stale stejny elan jak v loveni tak ve schvalovani i dalsi jeho praci okolo vsech kesek a geocachingu vubec.. Zakousl ses a jedes. At ti to dlouho vydrzi.:slight_smile:

Moc gratuluju a díky za všechny ty aktivity, které děláš pro nás ostatní, abychom si mohli pořád hrát :slight_smile:

Pepo - super! Gratuluju jednak k dalsi zaokrouhlene stovecce a jednak k prvotridnimu zapalu pro vec! :wink: Jo - a dik za ty nocni vylety… :smiley:

Gratulace i odeme. Koukam ze nestracis na temtu, pekny :smiley:
Jen tak dal chlape :smiley:

Teda Pepo ty stihas fakt vsechno, tak at se ti dari i nadale a at te to porad bavi. Spoluprace s tebou je fajn.

Je to tak, Pepa to zvládá levou zadní. Takže díky a ať ti to jde stále tak od ruky!

Chlape porad jedes jak utrzeny vlak. At se porad dari. Moc gratuluji.

Gratuluju, preju stale primy smer.