Dnes na zbrusu nové kešce Hacker series #3 GC16RY4 dosáhl všem dobře známý geohunter Minarjo alias TrainTour Reviewer dalšího kulatého jubilea - čili Pepo, v pavilonu už jsi dlouho a dobře to tam znáš, tak to pěkně oslavte, neb já ti zatím mohu pogratulovat jen na dálku, eventuelně skrz bránu.
Tak teda gratuluju a ať tě to baví minimálně stejně jako do teď B)
Teda Pepo, jak Ty to všechno stíháš??? Učit se, reviewrovat, diskutovat a ještě lovit… Na tohle musí mít člověk hodně síly a my Ti z Náchoda přejeme hodně sil, střízlivou šipku, pevný krok, čistou mysl, šťastnou ruku a minimální zpoždění mašinek při dalším lovu pixliček…
Taky se připojuji ke gratulaci.
Ještě bych ti chtěl poděkovat za to co pro geokomunitu děláš, t.j. 40+ založených a 100+ schválených keší. Docela by se mi líbilo, kdyby i takovéhle milníky se občas v gratulacích zmínily.
Prejeme Pepovi stale stejny elan jak v loveni tak ve schvalovani i dalsi jeho praci okolo vsech kesek a geocachingu vubec.. Zakousl ses a jedes. At ti to dlouho vydrzi.![]()
Moc gratuluju a díky za všechny ty aktivity, které děláš pro nás ostatní, abychom si mohli pořád hrát ![]()
Pepo - super! Gratuluju jednak k dalsi zaokrouhlene stovecce a jednak k prvotridnimu zapalu pro vec!
Jo - a dik za ty nocni vylety… ![]()
Gratulace i odeme. Koukam ze nestracis na temtu, pekny ![]()
Jen tak dal chlape ![]()
Teda Pepo ty stihas fakt vsechno, tak at se ti dari i nadale a at te to porad bavi. Spoluprace s tebou je fajn.
Je to tak, Pepa to zvládá levou zadní. Takže díky a ať ti to jde stále tak od ruky!
Chlape porad jedes jak utrzeny vlak. At se porad dari. Moc gratuluji.
Gratuluju, preju stale primy smer.