Zdravím a prosím o pomoc - používá někdo Handy Geocach. na SE Xperia? stále se mi nedaří HG spustit, resp. spustím, ale nereaguje na výběr Interní GPS, byť tato v mobilu je.. na mobilu běží systém Windows Mobile..díky za radu:(
Přidávám se k dotazu. Mně na Xperii zase neběží Wherigo player. Nemáte někdo s tím zkušenost? Player se spustí, ale při výběru cartdridge nebo položky menu zatuhne celý telefon.
Dík za každý tip.
Hodně dlouho jsem se pokousela pouzivat HG na WM, ale nakonec jsem to vzdala.
V soucasne dobe mam na Xperii GCz - jsem naprosto spokojena. Ne, ze bych s tim standardne kesovala, ale uz se mi parkrat stalo, ze se ta aplikace hodila (nova keska, nekompletni listing v Oregonu, potreba fotohintu apod.)