Hanysek&Hanculka 200keší

Gratuluju kolegum kacerum Honzikovi & Hanicce k jejich druhe zdolane stovce a tim vic me to tesi, ze jejich dvoustou kesi byl muj Vodopad.
Ze se nam to posledni dobou ty zdolane 100,200 a 300 rozmohli co? Takze jen tak dal, i ja pridam… doufam [:)]

Take gratuluji  [D] [^]a přeji mnoho úspěchů při zdolaváni dalši stovky. Doufám, že se brzo přidám alespoň mezi stokačery.

Gratuluju Vám k 200 nalezeným a zaroveň děkuji za Váš přínos pro GC. Gratulaci připojuje ještě Yawor

Zrovna trimam v ruce vas osobni coin a koukam vy slavite! Gratulujeme!

Tak dvojko z Chomutova…jde vám to a jen pokračujte. Vaše keše jsou pěkné a rád na ně vzpomínám, nakonec moje první, (nalezená) byla vaše první (založená) :-)).
PS: v úterý na mikrogeopivoeventu u Trubice atd..

Gratulujeme, škoda, že jsme skoro až z druhého konce republiky, kdoví kdy se na nějakou vaši cache dostaneme. Jinak ať se dál daří!!!

Gratulujeme [^], jsou to krásné mety [:)] Občas jezdíme na sever, tak třeba někdy na nějaké vaší kešce.

Také se připojuji ke gratulaci [^]. Ale takhle vás nedoženu [:D].

No to je super! Gratulujeme! To se nám to bude zítra slavit [D]. Už se těšíme.

gratuluji k dalsi mete !!

Krasna prace.. taky Vam obema gratuluji a zitra si na nase uspechy rad
pripiju [B][Y]… hodne hezkych kesek a suchou stezku porucik

Gratulujeme k druhe stovce nalezenych kesi. Prejeme dalsi pekne geozazitky.   petasfoto + svatik

Profile for petasfoto

Profile for svatik