Gratuluju kolegum kacerum Honzikovi & Hanicce k jejich druhe zdolane stovce a tim vic me to tesi, ze jejich dvoustou kesi byl muj Vodopad.
Ze se nam to posledni dobou ty zdolane 100,200 a 300 rozmohli co? Takze jen tak dal, i ja pridam… doufam [:)]
Take gratuluji [D] [^]a přeji mnoho úspěchů při zdolaváni dalši stovky. Doufám, že se brzo přidám alespoň mezi stokačery.
Gratuluju Vám k 200 nalezeným a zaroveň děkuji za Váš přínos pro GC. Gratulaci připojuje ještě Yawor
Zrovna trimam v ruce vas osobni coin a koukam vy slavite! Gratulujeme!
Tak dvojko z Chomutova…jde vám to a jen pokračujte. Vaše keše jsou pěkné a rád na ně vzpomínám, nakonec moje první, (nalezená) byla vaše první (založená) :-)).
PS: v úterý na mikrogeopivoeventu u Trubice atd..
Gratulujeme, škoda, že jsme skoro až z druhého konce republiky, kdoví kdy se na nějakou vaši cache dostaneme. Jinak ať se dál daří!!!
Gratulujeme [^], jsou to krásné mety [:)] Občas jezdíme na sever, tak třeba někdy na nějaké vaší kešce.
Také se připojuji ke gratulaci [^]. Ale takhle vás nedoženu [:D].
No to je super! Gratulujeme! To se nám to bude zítra slavit [D]. Už se těšíme.
gratuluji k dalsi mete !!
Krasna prace.. taky Vam obema gratuluji a zitra si na nase uspechy rad
pripiju [B][Y]… hodne hezkych kesek a suchou stezku porucik