Havlíčkův Brod-event

Včera jsem poctivě obešel hospody,mimo té rybárny,a nejpoužitelnější mi přišel salonek U zlodějky. Je to zatím předobjednané na 12.4.04 17,30hod pro 30 geolidí. S kořením? Jaké si to uděláš, takové to máš. Nebráním se v žádném případě lokál změnit. Jen mi přišlo košer něco zajistit. Každopádně bych se již domluvil na koordinační schůzce. Navrhuji úterý 27.3. 20,00hod U zlodějky, nebo v jiném použitelném podniku. S ohledem, že se v HB nevyznám, tak potom souřadnice nebo popis cesty.Díky

Zatím mi oba termíny vyhovují, tak myslím, že se dostavím..Zítra jedeme s teamem na malý geovýlet, tak to hodím do placu a uvidíme. Minja

Mimochodem, Zlodějka je asi ta nejhorší hospoda v Brodě. [:(]

Jeee event v HB to si nesmim nechat ujit [:)] Termin 12.4. beru na vedomi. Me by se nejvic libilo asi v rybarne, dal bych si pstruha s pivkem :slight_smile: Ta pelestrovska taky nevypada spatne. Ke Zlodejce se mi nejak nechce, to spis ke Kroupum (u nadrazi…) [B]

Tak jsme dnes řešili ten Event s naší partou a všichni jsou nadšeni. Myslím, že většina našeho teamu se dostaví..Výběr lokálu je těžký ale shodli jsme se v tom, že na takovou akci by jsme vybrali hospudku spíš stranou města, blíž k přírodě, nebo takovou, kde nebudeme tolik rušeni mudlama, automatama atd..Pravda je že Zlodějka je tuctová nálevna, kde nějaké soukromí se dá těžko očekávat..Jestli nás bude deset, tak u jednoho stolu budeme v poho, ale jestli to má být akce o větším počtu lidí a trochu soukromá, tak by jsme vybrali asi něco jiného. Samozřejmě respektujeme a bereme ohled na kočárky a nekuřáky, tak z pohledu místních navrhujeme rybárnu u Nikla (rybí speciality), Pelestrovská hospůdka (možnost naprostého soukromí ve 100dole) , Perknov U Palánů (vinárna, sál, zvěřinové speciality) atp..Neberte v potaz pořadí - Nejsou to sice lokály na náměstí, co se týče dostupnosti, ale za to nám nabídnou přesně to, co očekáváme a to, co by se pro Event hodilo..Všechno je to vlastně jen otázka názoru a záměru..

Proto bych se spíš klonil k variantě udělat poradu, kde se domluvíme a pak teprve určil místo pro Event..Ale jak říkám, náš team je připraven a půjdem kamkoli... Vše záleží nakonec stejně na tom, kdo  to zorganizuje a rozhodne..Tím se nevzdáváme odpovědnosti-naopak- pokud bude potřeba jsem k službám a cokoli bude potřeba, jsem nápomocen. V Perknově bydlím a Pelestrov mám kousek a s Pepíkem Niklem jsme kamarádi...A v těchto všech hospůdkách jsme prožili a pořádali již mnoho akcí a s naprostou spokojeností. Tímto to nepreferuji, jen hlásím spokojenost..

Uvidíme...Zatím zdar a těším se na další odpovědi..Minja & team 

Jinak uterý 27.3. platí a počítáme s tím…

Pochvala Minja teamu: dík, že pamatujete na kojence a nekuřáky[;)] ženská a kojenecká část DIrKa family teamu
Mimochodem Pelestrov neva, manželka odřídí zpátky

Skvela zprava, pripravny event zachycen “za 5 min. 12”. Jsme v Brode kratce a radi se seznamime s mistnimi kacery. 27.3.07 v 8pm dorazime, pokud lokal U zlodejcky plati. Termin 12.4.07 mame zablokovany. MaJa

Dnes u Zlodějky budu ve 20,00 jak jsem slíbil. Poznávací znamení GPS na stole, fousáč s delšími vlasy. Sakra to zní jak inzerát on hledá ji. Těším se. Ahoj

Nezadal jsi souřadnice [:P]:

U Zlodějky =  49°36'18.88"N,15°34'46.33"E

Dnes určitě budu ve 20,00 U zlodějky. Poznávací znamení fousy a delší vlasy. Těším se.

Tak tebe ten Blaník pokořil asi míň,než mě,co?[:P]Teď jsem na dovče a nevím,co bude příští týden.Nicméně uvidím co vymyslíte,ale na Cito musím být fit, bo ně Šaman prokleje...[6]