HELP - kačeři z Lanškrouna

Keškám zdar,
hledám kačera/ku z Lanškrouna nebo blízkého okolí, který/á by měl/a zájem vyzvednout TB.
Zatím hledám jen zájemce. Ještě uvidíme jak si s tím poradí káčata :slight_smile: Vzali TB a ani nevěděli co to je. No stanou se horší veci v životě kačerském.

Dík za nabídku.

Ahoj jsem z Ústí nad Orlicí, do LA jezdím vcelku často, určitě by šlo se nějak domluvit, ať se TB co nejméně zdrží někde doma…:wink:

Díky za nabídku. Teď čekám jak se kluci rozhodnou:|.