Keškám zdar, hledám kačera/ku z Lanškrouna nebo blízkého okolí, který/á by měl/a zájem vyzvednout TB. Zatím hledám jen zájemce. Ještě uvidíme jak si s tím poradí káčata Vzali TB a ani nevěděli co to je. No stanou se horší veci v životě kačerském.
Dík za nabídku.
Ahoj jsem z Ústí nad Orlicí, do LA jezdím vcelku často, určitě by šlo se nějak domluvit, ať se TB co nejméně zdrží někde doma…
Díky za nabídku. Teď čekám jak se kluci rozhodnou:|.