Musí to hned nahoře ukazovat hint?
Mě to vždycky praští do očí, a potom hned po příchodu o kešce vím.
Nedalo by se to třeba poopravit tím způsobem, že by se hint zobrazoval zašifrovaný, tisknul by se ale normálně?
echm a co takhle zkusit settings/hint display/rot13 ?B)
TYVM => Thank You Very Much ![]()
A co si ho nechat zobrazit pozpátku?
Á, zase někdo chytrej, kdo nečte předchozí logy.
Nabídku jsem již po minulé radě objevil, pečlivě prozkoumal a zvolil metodu pozpátku jako nejlepší řešení.
–amen–