Normalne sem uz nepisem, ale neda mi to: mojmu srdcu blizke Hladove deticky sa prekusali na Jizerskych pomnickoch k 1000ke. Bud im vecna cest a slava, ale ich hlad nech zostava nenasyteny, ved tu je este tolko met nielen v geozivote B) Vas litajici strycek Saman ![]()
Pripojuji se ke gratulaci. Na jednu stranu me desi ze uz ten strasidelny obrazek je vlepeny do 1000 logbooku, na druhou stranu jsem rad ze diky tomu obcas Hladovce nekde potkam.
Tak at Vam to spolecne slape i nadale.
Sice jsem s Vami nakonec nebyl, ale uz jenom pouhe cteni logu found it u teto kese stoji za to. Proste ta pohoda a radost z Vas jenom srsi. Preji mnoho dalsich kesek, zazitku a geokamaradu. Decka jen snad ten "nohec" trosku zlepsete.
Zdravi Jirka
Jelikož jste mi minulý rok (rok, kdy mi nebylo nejlépe) zpestřili pěknými logy u keší, tak mi nedá, abych Vám nepogratuloval.
Ať se Vám daří a máte stále hlad po nových keších.
P.S. kdyby jste někdy zavítali sem k nám, tak se proboha neubytovávejte na Dukle v Blansku!!! Jako posledně:D:D:D
Zkuste třeba toto:
Po té, co jste zažili na Dukle budete myslím příjemně překvapeni.B):p:p
Skvela zprava !!! Pochopitelne ani duo Slalz a Tucek nemuze u gratulace chybet !!! At se porad dari.
Pozdě, ale přece. Gratulace veliká. To je ale číslo!
Tak koukam, ze tohle mi trochu uteklo (mel jsem nejaky jiny starosti a zarizovani :D), ale o to vic vam zpetne GRATULUJU - a doufam, ze to budeme moct brzo zapit! Co Medlov, hodil by se? ![]()