Kdybyste na Žďársku měli cestu po skrýších, koukejte se pod nohy. ;)
Aha, už vím, jak je možné, že mám některé krabičky stále rozbité. :rolleyes:
Napřed tajili přibližnou polohu kvůli hrabivým hledačům a teď jsou jim dobří?
A ja si rikal proc mam praskle vicko na cache a v okoli zadny sutr :o . Ted aby si clovek do lesa radsi prinesl vlastni sutr na zakryti :D .