Hledá se bolid

Kdybyste na Žďársku měli cestu po skrýších, koukejte se pod nohy.  ;)

Aha, už vím, jak je možné, že mám některé krabičky stále rozbité. :rolleyes:

Napřed tajili přibližnou polohu kvůli hrabivým hledačům a teď jsou jim dobří?

A ja si rikal proc mam praskle vicko na cache a v okoli zadny sutr :o . Ted aby si clovek do lesa radsi prinesl vlastni sutr na zakryti :D .