Halo halo, volanie o pomoc ![]()
z obvykleho zdroja nie je mozne pozicat si megafon (teraz nemam na mysli Pitrisa, ale ani ten nepride),
nemate niekto moznost zapujcit na prazske CITO megafon, aby vsetci slyseli pokyny? Vopred vdaka ![]()
Halo halo, volanie o pomoc ![]()
z obvykleho zdroja nie je mozne pozicat si megafon (teraz nemam na mysli Pitrisa, ale ani ten nepride),
nemate niekto moznost zapujcit na prazske CITO megafon, aby vsetci slyseli pokyny? Vopred vdaka ![]()
Jestli chceš tak přijedu a budu řvát za tebe
Aby tam potom ale ještě někdo zůstal ![]()